Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

Tarvikkeet

Etusivu / Verkko / Tarvikkeet
Näytetään 1 - 60 / 13643 tuotteesta
€ 41,77
€ 51,79  (sis. ALV)
Varastossa >100
D-LINK MiniTransceiver GBIC 1000LX 10km SwitchModule for all Switches with Mini GBIC slots
Tuotekoodi: DEM-310GT
D-Link DEM 310GT - Expansion module - mini-GBIC - Gigabit EN - 100Base-LX
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
€ 66,41
€ 82,35  (sis. ALV)
Varastossa 14
D-LINK MiniTransceiver GBIC 1000SX 550m SwitchModule for all Switches with Mini GBIC slots
Tuotekoodi: DEM-311GT
D-Link DEM 311GT - Expansion module - mini-GBIC - Gigabit EN - 100Base-SX
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
€ 67,50
€ 83,70  (sis. ALV)
Varastossa 24
€ 453,79
€ 562,70  (sis. ALV)
Varastossa 63
€ 186,96
€ 231,83  (sis. ALV)
Varastossa 22
Hewlett Packard Enterprise HPE X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
Tuotekoodi: J8177C
HPE - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-T - RJ-45 malleihin HPE 1810, 1910, 20p 10/100/1000, 2610, 3500, 6200, Switch 8212; HPE Aruba 2530, 5406
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
€ 202,19
€ 250,72  (sis. ALV)
Varastossa 32
€ 12,50
€ 15,50  (sis. ALV)
Varastossa 2
€ 93,33
€ 115,73  (sis. ALV)
Varastossa >100
€ 223,43
€ 277,05  (sis. ALV)
Varastossa 14
€ 97,28
€ 120,63  (sis. ALV)
Varastossa 1
Hewlett Packard Enterprise HPE X122 1G SFP LC BX-D Transceiver (ehem. ProCurve)
Tuotekoodi: J9142B
HPE - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-BX-D - LC single-mode - jopa 10 km malleihin HPE E3500; OfficeConnect 1410 24; HPE Aruba 2530, 2615, 2915, 2930F 24, 2930F 48, 5406
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
€ 12,50
€ 15,50  (sis. ALV)
Varastossa 1
€ 47,15
€ 58,47  (sis. ALV)
Varastossa 38
€ 1 148,69
€ 1 424,38  (sis. ALV)
Varastossa 2
€ 385,95
€ 478,58  (sis. ALV)
Varastossa 3
€ 16,80
€ 20,83  (sis. ALV)
Varastossa 15
€ 209,86
€ 260,23  (sis. ALV)
Varastossa 2
€ 232,50
€ 288,30  (sis. ALV)
Varastossa 8
€ 67,93
€ 84,23  (sis. ALV)
Varastossa 12
€ 29,22
€ 36,23  (sis. ALV)
Varastossa 7
€ 2,88
€ 3,57  (sis. ALV)
Varastossa 60
€ 16,92
€ 20,98  (sis. ALV)
Varastossa >100
€ 168,90
€ 209,44  (sis. ALV)
Varastossa 1
€ 348,13
€ 431,68  (sis. ALV)
Varastossa >100
€ 94,39
€ 117,04  (sis. ALV)
Varastossa 26
€ 245,88
€ 304,89  (sis. ALV)
Varastossa 2
€ 11,98
€ 14,86  (sis. ALV)
Varastossa >100
€ 18,04
€ 22,37  (sis. ALV)
Varastossa 30
ERNITEC Small Form Factor
Tuotekoodi: ELECTRA-S-SFP-S
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
€ 28,75
€ 35,65  (sis. ALV)
Varastossa 44
EXTREME EW NBD AHR 17401
Tuotekoodi: 97004-17401
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
€ 321,25
€ 398,35  (sis. ALV)
Varastossa >100
Hewlett Packard Enterprise HPE 1y 4hr Exch 7506 Swt pdt FC SVC 7506 Switch products 24x7 HW supp with 4h HW exchange 24x7 SW phone supp
Tuotekoodi: U3UJ4E
HPE Foundation Care Exchange Service - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi - laivaus/lähetys - 24x7 - vasteaika 4 h
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
€ 2 697,69
€ 3 345,14  (sis. ALV)
Varastossa >100
€ 10,00
€ 12,40  (sis. ALV)
Varastossa >100
€ 194,00
€ 240,56  (sis. ALV)
Varastossa 8
€ 143,70
€ 178,19  (sis. ALV)
Varastossa 13
€ 10,34
€ 12,82  (sis. ALV)
Varastossa 1
€ 31,36
€ 38,89  (sis. ALV)
Varastossa 14
€ 11,88
€ 14,73  (sis. ALV)
Varastossa >100
€ 312,50
€ 387,50  (sis. ALV)
Varastossa 2
€ 174,26
€ 216,08  (sis. ALV)
Varastossa >100
€ 4 432,20
€ 5 495,93  (sis. ALV)
Varastossa >100
€ 15 768,58
€ 19 553,04  (sis. ALV)
Varastossa >100
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 3 Years Support Package
Tuotekoodi: AT-GS950/48-NCB3
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 3 vuotta malleihin P/N: AT-GS950/48, AT-GS950/48-30, AT-GS950/48-50
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
€ 120,63
€ 149,58  (sis. ALV)
Varastossa >100
€ 434,24
€ 538,46  (sis. ALV)
Varastossa 73
€ 39,73
€ 49,27  (sis. ALV)
Varastossa 10
€ 4 937,28
€ 6 122,23  (sis. ALV)
Varastossa >100
€ 147,81
€ 183,28  (sis. ALV)
Varastossa 8
€ 589,48
€ 730,96  (sis. ALV)
Varastossa 2
€ 60,00
€ 74,40  (sis. ALV)
Varastossa >100
€ 141,25
€ 175,15  (sis. ALV)
Varastossa >100
€ 359,15
€ 445,35  (sis. ALV)
Varastossa 4
MICROCONNECT U/UTP CAT6A Slim 0.5M Yellow
Tuotekoodi: V-UTP6A005Y-SLIM
€ 8,50
€ 10,54  (sis. ALV)
Varastossa >100
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic Service 3 Years for AT-x510L-28GT
Tuotekoodi: AT-x510L-28GT-NCB3
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 3 vuotta malleihin P/N: AT-X510L-28GT
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
€ 163,88
€ 203,21  (sis. ALV)
Varastossa >100
€ 1 283,81
€ 1 591,92  (sis. ALV)
Varastossa 2
€ 25,00
€ 31,00  (sis. ALV)
Varastossa >100
€ 6,65
€ 8,25  (sis. ALV)
Varastossa 4
€ 116,25
€ 144,15  (sis. ALV)
Varastossa 16
Näytetään 1 - 60 / 13643 tuotteesta
...

Copyright © 2021 Multitronic Pro Oy